Celuch Consulting działa w obszarze badań i współpracy przy budowaniu edukacji przyszłości. Pomagamy organizacjom, instytucjom i przedsiębiorstwom w obszarach zarządzania, komunikacji i motywacji, rozwoju biznesu, w szczególności w odniesieniu do przemysłu spotkań (event marketingu). Specjalizujemy się w przemyśle spotkań, event marketingu i zarządzaniu wydarzeniami (event management). Badania naukowe, szkolenia i wystąpienia opieramy na wiedzy z zakresu, ekonomii, psychologii biznesu, socjologii, marketingu i kulturoznawstwa. ​
www.celuchconsulting.com​
 
 
Eventroom. Działamy na rynku już ponad 20 lat i z niekończącą się satysfakcją dbamy o techniczne aspekty wydarzeń, które Państwo realizujecie. Większość z nich nie mogłaby odbyć się bez udziału specjalistycznego sprzętu i dużej wiedzy technicznej połączonej z doświadczeniem ekipy realizującej.
W Eventroom stawiamy sobie za cel dostarczenie Klientowi pełnej i komfortowej usługi z zakresu obsługi technicznej każdego organizowanego wydarzenia. Stale rozbudowujemy bazę sprzętu i poszukujemy nowych, atrakcyjnych rozwiązań, które zadowolą rosnące wymagania rynku.
Zakres naszego działania to profesjonalna realizacja oświetlenia, nagłośnienia i multimediów. W naszym portfolio znajdziecie Państwo tłumaczenia symultaniczne i kompleksową realizacje najbardziej wymagających konferencji.
Wyróżniają nas bezprzewodowe dekoracje świetlne, z pełną możliwością sterowania oświetleniem, co pozwala osiągnąć niezwykłe efekty dekoracyjne tam, gdzie do tej pory było to niemożliwe.
Naszą misją jest doskonalenie oferty tak, by nasz Klient otrzymał pełen wybór możliwości i kompletny support techniczny w jednym miejscu. Od ciekawego projektu po efektowną, bezproblemową realizację.
www.eventroom.pl
 
 
Krakowski Teatr Komedia ze Stałą Sceną w Warszawie. Brzmi intrygująco? Krakowski Teatr Komedia swoją działalność rozpoczął w Krakowie, by w 2017 roku znaleźć dla siebie miejsce w stolicy, a ściślej – we wnętrzach Warszawskiego Domu Technika NOT. To tutaj, cyklicznie wystawia swoje spektakle w ramach autorskiej formuły „Komedia w AVANGARZDIE. Kolacje Teatralne” (spektakl połączony z wykwintną kolacją serwowaną do eleganckich, balowych stołów). Choć specjalnością teatru są komedie, to mogą być Państwo pewni, że w każdej z nich nie zabraknie także momentu na wzruszenie i refleksję, a co najważniejsze – nie zobaczą ich Państwo nigdzie indziej, ponieważ w repertuarze znajdują się autorskie sztuki Jana Jakuba Należytego, dedykowane Krakowskiemu Teatrowi Komedia. Są to, między innymi, kultowe już „Trzy razy łóżko” (przetłumaczone na kilka języków), „Wpadki miłosne z muzyką w tle”, „Viagra i Chryzantemy”, czy „Małżeństwo we frankach szwajcarskich”. Dla teatru niestraszne są też podróże, ba, można powiedzieć, że to jego konik. Spektakl na szczycie Kasprowego Wierchu? Proszę bardzo, w 2018 roku można było podziwiać „Pana Tadeusza z M3” 1959 m n.p.m. a to wszystko w ramach ogólnopolskiego programu teatralnego „100 Lat Radości z Niepodległości”, którego Krakowski Teatr Komedia wraz z Fundacją „Damy Radę – z Kulturą!” jest inicjatorem. Kopalnia Soli „Wieliczka”, plaża Hotelu Haffner w Sopocie, statek „Chopin” wypływający w rejs po mazurskich jeziorach, to tylko niektóre z miejsc, gdzie teatr dotarł ze swoim repertuarem. Są w stanie zagrać wszędzie, przywożą swój sprzęt techniczny i tak naprawdę jedyne, czego potrzebują to kawałka miejsca, które stanie się dla aktorów sceną. Krakowski Teatr Komedia nie zamyka się, również na biznes, a jego motto brzmi: „Kiedy ludzie przedsiębiorczy angażują się w prowadzenie teatru, wtedy sztuka teatralna staje się sztuką biznesu i na hamletowskie „Być albo nie być”, odpowiadamy: „Być”! Z teatrem współpracują tacy artyści, jak: Anna Cieślak, Ewa Dałkowska, Ewa Kuklińska, Marek Siudym, czy Dariusz Gnatowski.
www.krakowski-teatr-komedia.pl
 
 
Photostory Michał Pawlak​. 
Fotografia eventowa, motoryzacyjna, okolicznościowa, ślubna, dziecięca
www.photo-story.info

Rent Design to lider wypożyczalni mebli w Polsce. Wśród oferowanych przez firmę produktów znajdują się tylko takie, które charakteryzują się wzornictwem na najwyższym, światowym poziomie.
Meble Rent Design pojawiają się ok 3000 razy w roku na różnego rodzaju eventach i innych, wysokiej klasy wydarzeniach.
Najwyższa jakość obsługi klienta to największy wyróżnik Rent Design. W codziennej pracy firma stawia na fachową obsługę zgranej i sympatycznej załogi. Dzięki potężnej flocie samochodowej zapewnia swoim klientom transport, montaż i demontaż mebli oraz profesjonalne doradztwo w zakresie ustawiania i funkcjonalności wszystkich produktów.
Od roku, w ramach poszerzania swoich struktur, Rent Design rozwija także dwie nowe marki: Rent Design Wedding (ofertę dedykowaną branży ślubnej) oraz Buy Design (platformę umożliwiającą zakup mebli od sprawdzonych dostawców z całego świata).
Rent Design jest członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej. Z początkiem roku 2019 firma została wybrana przez użytkowników platformy Polecam nie Polecam najczęściej polecaną wypożyczalnią mebli w Polsce, a magazyn Forbes uznał Rent Design jako jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm rodzinnych w województwie mazowieckim z przychodami poniżej 100 milionów złotych.
www.rentdesign.pl
 
 
Restauracja Avangarda. Mieszcząca się w centrum stolicy, w wyjątkowym, ponad stuletnim budynku Warszawskiego Domu Technika NOT kusi swoją nową odsłoną. W menu znajdziecie Państwo dania polskie, w nowoczesnym, awangardowym wydaniu. Doświadczony Szef Kuchni – Robert Ciskowski dba o każdy szczegół, by wszyscy Goście wyszli z restauracji usatysfakcjonowani. Siedem sal, w tym dwie VIP, urządzone w wysmakowanym stylu będą idealnym miejscem na zorganizowanie każdej uroczystości, począwszy od imienin, śniadań biznesowych, skończywszy na weselu lub nawet ślubie cywilnym. Restauracja ma na koncie liczne nagrody, takie jak „Złoty Widelec”, czy „Luksusowa Marka Roku”, a powoli idzie w kierunku jednej z pierwszych, elitarnych „restauracji na zamówienie”. Kunszt kulinarny mogą Państwo podziwiać także podczas „Komedii w AVANGARDZIE. Kolacje Teatralne”, gdzie Krakowski Teatr Komedia wystawia swoje spektakle, a Restauracja AVANGARDA Warszawa dba o oprawę kolacji. Świetnym podsumowaniem tego obiektu jest hasło: „Miejsce na kulinarnej mapie Warszawy, gdzie króluje Sztuka".
www.restauracja-avangarda-warszawa.pl​