Destynacje

 
Bydgoszcz Convention Bureau. W Bydgoszczy bez trudu zorganizujesz małe i średnie wydarzenia w urokliwym centrum miasta, nad samą rzeką. Dzięki świetnie wyposażonym hotelom z zapleczem konferencyjnym, a także pobliskiemu centrum kongresowemu Opery Nova realizacja szkolenia, konferencji czy wieczornej gali będzie przyjemnością. Dogodna lokalizacja sprawi, że dodatkowe atrakcje dla gości będą na wyciągnięcie ręki, a lokalni organizatorzy zadbają o ich unikatowość i wysoką jakość.
Do wymagań organizatorów największych wydarzeń dopasuje się nowoczesne Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze. Zlokalizowane jest ono zaledwie 6 km (15 minut samochodem) od ścisłego centrum miasta, a zarazem w spokojnym otoczeniu leśnego parku i Ogrodu Botanicznego. 
Dzięki międzynarodowym połączeniom lotniczym oraz dogodnej sieci dróg i połączeń kolejowych do Bydgoszczy łatwo jest dojechać, a stale rozwijająca się, różnorodna baza noclegowa i gastronomiczna spełni oczekiwania najbardziej wymagających gości.
www.visitbydgoszcz.pl
 
 
Convention Bureau - Wrocław to organizacja non-profit, założona w 2002 roku, jako pierwsze lokalne biuro convention w Polsce, prowadzi aktywną działalność w kraju i za granicą na rzecz promocji Wrocławia oraz rozwoju turystyki biznesowej w mieście. CBW zapewnia profesjonalne wsparcie organizatorom kongresów, konferencji, seminariów, targów i eventów biznesowych. Celem Convention Bureau-Wrocław jest promocja Wrocławia jako międzynarodowego centrum kongresowego, a także rozwój regionu poprzez wzmocnienie znaczenia gospodarczego turystyki biznesowej w Polsce. CBW realizuje projekt „Rozwój turystyki biznesowej i wzmocnienie potencjału konferencyjno-kongresowego Wrocławia jako lokalnego produktu turystycznego w latach 2019-2021” finansowanego ze środków Gminy Wrocław. Posiadamy rekomendację Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej.
www.convention.wroclaw.pl
 
 
Gdansk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów i konferencji odpowiedzialne za rozwój 
i promocję turystyki biznesowej w Gdańsku i regionie. Zrzesza ponad 150 partnerów i jest członkiem ważnych międzynarodowych organizacji takich jak ICCA (International Congress and Convention Association), Cruise Baltic oraz ECM (European Cities Marketing).
Głównym celem GCB jest popularyzacja i promocja Gdańska i regionu na arenie międzynarodowej, jako atrakcyjnej destynacji dla branży spotkań. Aktywnie uczestniczymy w pomocy przy organizacji wszelkich eventów na terenie Pomorza, służąc radą i doświadczeniem. Wszystko to realizujemy w ramach zadania statutowego, czyli nieodpłatnie.
Najważniejsze zadania:
Merytoryczna pomoc i wsparcie organizatorów spotkań, przygotowanie i publikacja wydawnictw informacyjnych, udzielanie informacji o potencjalne miasta i regionu, zapewnianie punktów informacji turystycznej i helpdesków, organizacja „site inspections” 
i zapewnienie specjalnej aplikacji konferencyjnej Gdansk Conference Application.​
www.visitgdansk.com/convention​
 
Convention Bureau w Kielcach to przedsięwzięcie realizowane przez Izbę Gospodarczą Grono Targowe Kielce, skupiającą kilkadziesiąt podmiotów z branży targowo-kongresowej, które powstało z inicjatywy lokalnych podmiotów gospodarczych. Kieleckie Convention Bureau funkcjonuje w regionie dysponującym doskonałą infrastrukturą. Znajduje się tu kilkadziesiąt obiektów, w których można zorganizować spotkania biznesowe, m.in. od 25 lat funkcjonuje w Kielcach jeden z liderów rynku targowo-konferencyjnego w Polsce, trzeci w Europie Środkowo-Wschodniej, organizujący rocznie blisko 70 wydarzeń targowych oraz ok. 500 konferencji.
CB w Kielcach na FB
 
Kraków Convention Bureau. Zostało powołane w 2004 r., by promować Kraków jako miasto kongresów i budować jego markę jako gospodarza wydarzeń – The Host City.
 • W całości finansowane jest ze środków publicznych, funkcjonuje na zasadach non-profit.
 • Działa w strukturze Wydziału Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Krakowa.
 • Posiada rekomendację Polskiej Organizacji Turystycznej, potwierdzającą wysokie standardy działania.
 • Współpracuje z Programem Honorowych Ambasadorów Kongresów Polskich.
 • Prowadzi statystyki dotyczące krakowskiego rynku konferencyjnego, corocznie opracowuje raport Branża spotkań w Krakowie.
 • Współpracuje z lokalną, krajową i międzynarodową branżą MICE, przygotowuje spersonalizowane oferty dla organizatorów spotkań biznesowych.
 • Prowadzi program rekomendacji firm PCO/DMC - organizatorów konferencji, kongresów i innych wydarzeń biznesowych.
 • Krakow Convention Bureau Twoim najlepszym partnerem w Krakowie.
 • Tworzymy doświadczony, zaangażowany zespół, profesjonalny i pełen pasji.
www.convention.krakow.pl
 
Lokalna Organizacja Turystyczna w Toruniu​. Działamy w Toruniu od 2003 roku. Głównym celem stowarzyszenia jest  promowanie Torunia jako miasta o bogatych walorach historycznych i turystycznych, zwiększanie turystyki przyjazdowej, a także wspieranie podmiotów gospodarczych związanych z szeroko rozumianą obsługą ruchu turystycznego. Rokrocznie realizujemy wiele projektów i działań, które mają na celu rozpowszechnianie bogatej oferty Torunia wśród potencjalnych turystów,  zarówno indywidualnych, biznesowych jak i grupowych. Kładziemy nacisk na promocję piękna, gotyku i unikatowych walorów Grodu Kopernika, który od 1997 roku widnieje na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Organizujemy szkolenia branżowe, konferencje, uczestniczymy w targach krajowych i zagranicznych. Aktywnie działamy w kierunku rozwoju  branży MICE w naszym mieście.
www.lottorun.pl​
Lubelskie Convention Bureau jest neutralnym partnerem dla organizatorów wydarzeń biznesowych w województwie lubelskim (m.in. konferencje, kongresy, targi). Jednostka dysponuje stale aktualizowaną bazą konferencyjną i hotelową regionu. LCB służy pomocą przy pozyskiwaniu wydarzeń do województwa lubelskiego, w tym: wspiera środowisko naukowe i biznesowe na wszystkich etapach pozyskiwania wydarzenia, wspiera polskich i zagranicznych organizatorów przy planowaniu wydarzeń, prezentuje cały potencjał infrastruktury dostępnej na konkretne wydarzenie we wskazanym terminie, pomaga założyć wstępne rezerwacje w obiektach, jest partnerem wizyt studyjnych w regionie oraz organizuje spotkania typu B2B pomiędzy przedstawicielami regionalnej branży konferencyjnej, a organizatorami wydarzeń z Polski i zagranicy.
www.lublinconvention.pl​
 
Łódź Convention Bureau. Łódź staje się coraz bardziej popularnym miejscem do organizacji zarówno konferencji, kongresów, targów, wystaw, jak i festiwali czy dużych imprez o charakterze sportowym. Miasto coraz częściej wybierane jest także przez agencje i firmy jako destynacja podróży motywacyjnych. Ten trzeci co do wielkości ośrodek miejski w Polsce przyciąga nie tylko wydarzenia ogólnopolskie, ale również międzynarodowe. W ostatnich latach miasto przeżywa swoisty renesans, a jego dynamiczny rozwój i perfekcyjną lokalizację dostrzegają firmy i instytucje z całego świata. Rozwój przemysłu spotkań w Łodzi wspiera Łódź Convention Bureau, czyli wyspecjalizowana jednostka działająca w ramach Łódzkiej Organizacji turystycznej – stowarzyszenia zrzeszającego prawie 70 podmiotów publicznych i prywatnych działających na szeroko pojętym łódzkim rynku turystyczny. Głównym celem ŁCB jest promocja Łodzi jako destynacji odpowiedniej do organizacji wydarzeń oraz pomoc meeting plannerom przy organizacji eventów na terenie miasta.
www.lodz.travel/convention​
 
Poland Convention Bureau (PCB), od 2002 roku działa w strukturach Polskiej Organizacji Turystycznej.
Naszym priorytetowym celem jest budowanie wizerunku Polski jako kraju atrakcyjnego dla organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń biznesowych. Misję tę realizujemy poprzez:
 • udział w międzynarodowych imprezach targowych, który owocuje pozyskiwaniem kolejnych kontaktów biznesowych;
 • realizację podróży studyjnych dla zagranicznych dziennikarzy oraz organizatorów spotkań                          i wydarzeń biznesowych,
 • pozyskiwanie nowych spotkań i wydarzeń biznesowych dla kraju;
 • współpracę z mediami zagranicznymi oraz zamieszczanie artykułów i reklam promujących Polskę jako destynację biznesową w prasie oraz katalogach branżowych;
 • utrzymywanie stałej współpracy z miejskimi convention bureaux w ramach ww. działań;
 • nawiązywanie współpracy z polskimi przedsiębiorcami branży spotkań w ramach programów: Rekomendowany Profesjonalny Organizator Kongresów (Professional Congress Organizer) i Rekomendowany Organizator Podróży Motywacyjnych (Incentive Travel Company);
 • nawiązywanie współpracy z polskim środowiskiem naukowym m.in. w ramach Programu Ambasadorów Kongresów Polskich;
 • trzymywanie stałej współpracy z międzynarodowymi organizacjami i stowarzyszeniami skupiającymi profesjonalistów związanych z przemysłem spotkań;
 • gromadzenie i opracowanie danych statystycznych nt. spotkań i wydarzeń biznesowych odbywających się w Polsce.
Polska Organizacja Turystyczna jest członkiem stowarzyszeń branży spotkań: Union of International Associations i International Congress and Convention Association.
www.pot.gov.pl/PCB ​
 
Poznan Convention Bureau pełni funkcję neutralnego partnera oraz instytucji pierwszego kontaktu dla organizatorów konferencji, kongresów, podróży motywacyjnych, wszelkiego rodzaju eventów oraz innych spotkań biznesowych w Poznaniu. Jesteśmy organizacją non profit, wspieraną przez samorządy, branżę turystyczną oraz usługodawców lokalnego rynku MICE. Działamy w strukturach Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. Udzielamy nieodpłatnie wsparcia merytorycznego i doradztwa przy planowaniu, organizacji oraz sprawnej realizacji wydarzeń biznesowych. Pomagamy organizatorom wydarzeń rozpoznać regionalny rynek i profesjonalnie stworzyć kompleksową ofertę, dostosowaną do indywidualnych kryteriów. Posiadamy rekomendację Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej, należymy do stowarzyszenia ICCA oraz European Cities Marketing i bierzemy udział w Programie Ambasadorów Kongresów Polskich. Zapraszamy do współpracy!
www.poznan.travel
 
Śląska Organizacja Turystyczna. Województwo Śląskie to region z pozytywną energią. Kultura górnicza, gwara, industrial,  regionalna kuchnia, światowe wydarzenia, dziedzictwo UNESCO – to tylko niektóre atuty sprawiające, że region to idealne miejsce na organizację wydarzeń o zróżnicowanym charakterze. Na terenie Województwa w 2018 roku znajdowało się 215 hoteli dysponujących łącznie ponad 11 466 pokojami (dok. rynek turystyki biznesowej w Katowicach w 2018 r.).  
 Katowice – stolica regionu stanowi centrum największego w Polsce obszaru metropolitalnego. Miasta Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej są bardzo dobrze skomunikowane a bogata oferta miejsc na organizację eventów dla grup zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających. 
Każda część województwa ma swój unikalny charakter a wykorzystanie atutów danego miejsca sprawi, że wydarzenie zostanie na długo w pamięci uczestników konferencji, szkoleń, targów, wystaw czy podróży motywacyjnych. ​
www.silesia-sot.pl
 
Warszawska Organizacja Turystyczna jest stowarzyszeniem publiczno-prywatnym, zajmującym się promowaniem Warszawy wśród turystów i zachęcaniem ich do przyjazdu do naszego miasta. W ramach WOT funkcjonuje Warsaw Convention Bureau (WCB) – dział zajmujący się promocją Warszawy jako atrakcyjnej destynacji wydarzeń biznesowych i naukowych. Zadaniem WCB jest zachęcanie organizatorów tych spotkań do ich realizacji w Warszawie oraz promocja wizerunku miasta jako atrakcyjnej destynacji MICE. Nasze nieodpłatne działania obejmują:
- rekomendowanie obiektów pod zapytania organizatorów
- zbieranie i przekazywanie ofert zgodnie z zapytaniami
- współorganizację wizji lokalnych i fam tripów 
- pozyskiwanie wsparcia miasta dla wydarzeń (obiekty, bilety komunikacji miejskiej, patronat i inne)
- współtworzenie dokumentacji przetargowej na międzynarodowe wydarzenia kongresowe
- zapewnienie materiałów promocyjnych o Warszawie na potrzeby wydarzeń (broszury, zdjęcia, teksty i inne)
www.wot.waw.pl

Już wkrótce zaprezentujemy na stronie kolejne destynacje...



Obiekty i usługi
 
AC by Marriott Wroclaw - The New Way to Meet .Zaprojektowany dla współczesnych podróżujących, AC Hotels by Marriott® jest przeznaczony dla Gości, którzy postrzegają podróże jako sposób na gromadzenie wiedzy, inspiracji i pomysłów. 
Niezależnie od tego, czy spotykasz się w interesach, czy dla przyjemności, oferujemy piękną, podnoszącą na duchu i przemyślaną atmosferę, w której kreatywność i współpraca przenikają się. 
Cały hotel służy jako miejsce dla wszystkich rodzajów spotkań. 
Sale spotkań zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić nieograniczoną kreatywność dzięki bezpłatnym akcesoriom, takim jak call pad, ładowarki do telefonów, czy ekrany LED.
Ladrillo – sala na poziomie minus 1 z przepięknie odrestaurowanym ceglanym sufitem
Madera – sala spotkań na parterze z widokiem na patio
Cristal – sala na antresoli, idealna na kameralne spotkania
Oranżeria – przeszklona przestrzeń konferencyjno-bankietowa dla 100 osób, z dostępem do zewnętrznego patio.​
www.acmarriottwroclaw.pl
 
Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront to 4**** hotel położony w samym centrum Gdyni. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się popularny deptak - Skwer Kościuszki, Bulwar Nadmorski, plaża miejska oraz przystań jachtowa. Hotel posiada 200 pokoi, wyposażonych w nowoczesne i funkcjonalne meble. Idealnie zaprojektowane centrum o powierzchni 1100 m² z przestronnym i stylowym foyer o wielkości 200 m², zapewniają sukces w organizacji każdego rodzaju spotkań, takich jak pokazy, jubileusze lub wystawy. Centrum liczy 9 sal konferencyjnych z dostępem do szybkiego łącza Wi-Fi, w tym 3 sale typu boardroom, a także recepcję konferencyjną i szatnię. Wszystkie sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Największa z nich pomieści do 450 osób, posiada prywatny taras oraz panoramiczne okna z widokiem na Zatokę Gdańską.
W hotelu znajduje się także restauracja - GÅRD Taste Scandinavian, która dzięki zapleczu gastronomicznemu wyposażonemu w najwyższej jakości sprzęt oferuje posiłki na każdą okazję.
www.courtyardgdynia.com
Eventroom. Działamy na rynku już ponad 20 lat i z niekończącą się satysfakcją dbamy o techniczne aspekty wydarzeń, które Państwo realizujecie. Większość z nich nie mogłaby odbyć się bez udziału specjalistycznego sprzętu i dużej wiedzy technicznej połączonej z doświadczeniem ekipy realizującej.
W Eventroom stawiamy sobie za cel dostarczenie Klientowi pełnej i komfortowej usługi z zakresu obsługi technicznej każdego organizowanego wydarzenia. Stale rozbudowujemy bazę sprzętu i poszukujemy nowych, atrakcyjnych rozwiązań, które zadowolą rosnące wymagania rynku.
Zakres naszego działania to profesjonalna realizacja oświetlenia, nagłośnienia i multimediów. W naszym portfolio znajdziecie Państwo tłumaczenia symultaniczne i kompleksową realizacje najbardziej wymagających konferencji.
Wyróżniają nas bezprzewodowe dekoracje świetlne, z pełną możliwością sterowania oświetleniem, co pozwala osiągnąć niezwykłe efekty dekoracyjne tam, gdzie do tej pory było to niemożliwe.
Naszą misją jest doskonalenie oferty tak, by nasz Klient otrzymał pełen wybór możliwości i kompletny support techniczny w jednym miejscu. Od ciekawego projektu po efektowną, bezproblemową realizację.
www.eventroom.pl
 
Green Mountain 5*Hotel & Apartments to 5-gwiazdkowy kompleks o charakterze wypoczynkowo-szkoleniowym położony w Karpaczu w woj. dolnośląskim Po sąsiedzku znajduje się Karkonoski Park Narodowy, co zapewnia bogactwo fauny i flory charakterystycznej dla Karkonoszy. Bliskość Karpacza oraz Śnieżki powodują, że jest to doskonałe miejsce nie tylko na turystyczny wyjazd, ale i na imprezę integracyjną czy firmowe spotkanie. To pierwszy tego typu obiekt spełniający najwyższy standard obsługi klientów indywidualnych i biznesowych w Karpaczu!
W skład resortu wchodzą: hotel 5 – gwiazdkowy oferujący 137 pokoi oraz zespół sześciu budynków z 131 komfortowymi apartamentam, łącznie na ok. 535 miejsc noclegowych. Obiekt posiada łącznie 250 miejsc parkingowych.
Platinium Mountain Resort & Spa to ekskluzywny hotel oraz zespół 7 budynków z komfortowymi apartamentami, znajdujący się w Szklarskiej Porębie. Położenie Platinium Mountain, niezwykła architektura i doskonały serwis podkreślają multifunkcyjny charakter resortu. Każdy element został szczegółowo zaprojektowany, tak aby mógł zapewnić komfortowe warunki do przeprowadzenia szkolenia czy spotkania biznesowego, a także do wyciszenia i relaksu po wyczerpującym dniu. www.gorskie-resorty.pl
  
Hotel Grand Lubicz - Uzdrowisko Ustka
www.grandlubicz.pl
 
Grupa MTP
www.mtp.pl
 
Hotel Haffner dysponuje 99 pokojami i 6 apartamentami urządzonymi z dbałością o detale.
Bogate wyposażenie pokojów, dyskretny, lecz elegancki wystrój, zapewniający atmosferę komfortu oraz bliskość morza i prywatnej plaży to tylko kilka z długiej listy atutów naszego obiektu.
W hotelu znajduje się 8 sal konferencyjnych wyposażonych w najwyższej klasy sprzęt multimedialny. Udostępniamy również ekskluzywną strefę VIP Lounge, której atmosfera sprzyja nawiązywaniu relacji biznesowych. Letnie wieczory w naszej luksusowej strefie relaksu to kameralne koncerty i recitale oraz Beach Bar, w którym plażowicze mogą skosztować wybornych napojów i drinków przygotowywanych przez znakomitych barmanów. W menu znajdują się zarówno napoje bezalkoholowe, klasyczne long-drinki, jak i orzeźwiające trunki na bazie alkoholu.​
www.hotelhaffner.pl
 
Hotel Skipper. Lokalizacja to podstawowa cecha decydująca o atrakcyjności. W przypadku Hotelu Skipper jest ona wyjątkowa. Obiekt ulokowano w niezwykle malowniczym zakątku – u nasady Mierzei Rewskiej – ponad kilometrowego piaskowego cypla pomiędzy Zatoką Pucką i Gdańską. Jest tu więc co podziwiać i co robić. Ze względu na panujące warunki to wymarzone miejsce do uprawiania żeglarstwa, windsurfingu oraz kitesurfingu, zarówno przez zawodowców, jak i amatorów. Usytuowanie hotelu bezpośrednio przy piaszczystej plaży (odległość wynosi zaledwie 15 m) gwarantuje spektakularne widoki z okien pokoi i apartamentów oraz niczym nieskrępowaną możliwość korzystania z leczniczych właściwości morskiej bryzy. Dodatkowym atutem jest niewielka odległość od Trójmiasta, które można odwiedzić w dowolnej chwili przy okazji pobytu w Rewie, by po wycieczce powrócić do ustronnej okolicy i odpocząć od zgiełku aglomeracji. Zakotwicz się w Rewie, 15 metrów od morza 
www.hotelskipper.pl​
 ​
Centrum Kongresowe ICE Kraków to biznesowa i kulturalna wizytówka miasta. Zlokalizowane w samym sercu Krakowa, pozwala na organizację różnorodnych wydarzeń – od międzynarodowych kongresów, konferencji, sympozjów oraz spotkań biznesowych, przez wydarzenia kulturalne, takie jak koncerty, spektakle operowe, teatralne i baletowe, aż po spotkania o charakterze społecznym. Kraków, dzięki otwarciu Centrum Kongresowego, posiada infrastrukturę, która w pełni pozwala cieszyć się z wizyty w stolicy Małopolski – prestiżowy obiekt, atmosfera miasta oraz niezwykle zróżnicowana oferta kulturalna, kulinarna i usługowo – handlowa.
W ICE Kraków znajdują się cztery sale, które dzięki standardowi wykonania oraz zastosowanym technologiom pozwalają plasować go pośród najlepszych obiektów tego typu w Europie Środkowej. Sala Audytoryjna im. K. Pendereckiego gotowa przyjąć 2000 gości, Sala Teatralna – z 600 miejscami, Sala Kameralna dla 300 osób oraz Zespół Sal Konferencyjnych o powierzchni 500 metrów kwadratowych oraz parking dla 347 pojazdów. Dodatkowo Centrum Kongresowe dysponuje trzypoziomowym przeszklonym foyer, z którego rozpościera się widok na panoramę miasta i Zamek Królewski na Wawelu.
www.icekrakow.pl
 
Krakowski Teatr Komedia ze Stałą Sceną w Warszawie. Brzmi intrygująco? Krakowski Teatr Komedia swoją działalność rozpoczął w Krakowie, by w 2017 roku znaleźć dla siebie miejsce w stolicy, a ściślej – we wnętrzach Warszawskiego Domu Technika NOT. To tutaj, cyklicznie wystawia swoje spektakle w ramach autorskiej formuły „Komedia w AVANGARZDIE. Kolacje Teatralne” (spektakl połączony z wykwintną kolacją serwowaną do eleganckich, balowych stołów). Choć specjalnością teatru są komedie, to mogą być Państwo pewni, że w każdej z nich nie zabraknie także momentu na wzruszenie i refleksję, a co najważniejsze – nie zobaczą ich Państwo nigdzie indziej, ponieważ w repertuarze znajdują się autorskie sztuki Jana Jakuba Należytego, dedykowane Krakowskiemu Teatrowi Komedia.​
www.krakowski-teatr-komedia.pl
   
Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach to wyjątkowy obiekt na mapie miejsc dedykowanych wydarzeniom w Polsce. Łączy w sobie funkcję kongresową, konferencyjną, wystawienniczą, targową i widowiskową umożliwiając organizację zarówno międzynarodowych wydarzeń dla kilkunastu tysięcy osób, jak i kameralnych spotkań biznesowych. Obiekt w połączeniu z sąsiadującym Spodkiem stanowi jedną z największych aren spotkań kongresowo-wystawienniczych w kraju.
www.mckkatowice.pl
 
Rent Design. Jesteśmy liderem wypożyczalni mebli w Polsce. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdują się tylko takie, które charakteryzują się wzornictwem na najwyższym, światowym poziomie. Nasza ofertę dedykujemy zarówno przedstawicielom branży eventowej i reklamowej, jak również innego rodzaju firmom oraz odbiorcom prywatnym.
www.retndesign.pl
 
Warszawski Dom Technika jest obiektem zabytkowym o charakterze neobarokowym i neorokokowym z elementami secesji, położonym w centrum Warszawy w pobliżu warszawskiej Starówki. 
Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o. działa od 28 lat na rynku wynajmu sal konferencyjnych. Wnętrza sal różnią się od współczesnych sal oferowanych w wielu miejscach Warszawy. Wyjątkowość naszych przestrzeni konferencyjnych i eventowych wynika w głównej mierze z niepowtarzalnego charakteru zabytkowych wnętrz Domu Technika. Efektowne marmurowe schody, parkiety, sztukaterie, pozostają w świetnej kondycji co stanowi dodatkową atrakcję w historycznym miejscu.
Posiadamy 6 sal mogących pomieścić od 20 do 400 osób w ustawieniu teatralnym lub od 15 do 250 osób w ustawieniu konferencyjnym. Sale wyposażone są w sprzęt audiowizualny, klimatyzację i dostęp do WiFi. Na życzenie przygotowujemy aranżację sali, zapewnimy catering, obsługę techniczną. Nasz doświadczony zespół zatroszczy się o każdy szczegół spotkania.​
www.wdtnot.pl
 
Ukoo - namioty imprezowe z efektem „Wow“. Jesteśmy specjalistą w instalowaniu namiotów stretch oraz wyłącznym ich dystrybutorem na polskim rynku. Wynajmujemy i sprzedajemy namioty  najwyższej jakości wyprodukowane przez firmę RHI – światowego lidera w tej dziedzinie.  
Zbudujemy dla Ciebie  namiot na dowolną imprezę plenerową, konferencję, koncert, bankiet, event firmowy, wielkie otwarcie.... Możliwości jest bardzo wiele. Twoja impreza będzie wspaniała, ale dzięki namiotom stretch stanie się wyjątkowa i niezapomniana.
Namioty stretch to namioty nowej generacji, efektowne i niepospolite, mające swój charakter i osobowość. Niebanalne, przyjmujące różne formy i kształty, mogą przeobrazić każdą przestrzeń w magiczne miejsce. Świetnie komponują się z dowolnym otoczeniem: pięknym ogrodem, nowoczesnym biurowcem czy zabytkowym pałacem. Można je błyskawicznie rozstawić nawet na trudno dostępnym lub nierównym terenie, na plaży, na wodzie, na dachu lub tarasie.​
www.ukoo.pl
 
Już wkrótce zaprezentujemy na stronie kolejnych oferentów...




 
Patronat honorowy



Partnerzy